Servis

Bir tesis ne kadar mükemmel yapılmış olursa olsun bakım gereksinimi vardır.  Periyodik bakım, tesisin performansını üst seviyede tutmak için gerekli olduğu gibi, olası arızaların önlenmesi, onarım masraflarının azalmasını sağlar.

Her şeyden önemlisi tesisin yapıldığı şartlarda güvenli çalışması için gerekli ve yasal zorunludur.

Sistem Asansör hem kendi tesislerine hem de bir çok tip ve özellikteki tesislere bakım ve servis hizmeti vermek üzere organizasyonunu oluşturmuştur.

Sistem Asansör bölgesel ekip yaklaşımı ile hizmet verilen alanlar bölgelerde ayrılmış, her bölge için ayrı ekip oluşturulmuştur. Böylelikle müşterilerimize düzenli ve hızlı ulaşmak amaçlanmıştır.

Servis hizmetleri sorumlusu gerek firma içi yıllık kontroller, gerekse müşteri görüşmeleri ile hizmet kalitesini arttırmaya dönük çalışmalar yapmaktadır.

Bakım planlarını ihtiyacınıza göre belirliyoruz.

 

 

Periyodik Bakım

Ekipmanların tüm bileşenlerinin bakımını planlanmış bir zaman dilimi içinde yapıyoruz. Bu optimum bir çözüm sağlarken, aynı zamanda tüm yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Arıza

Ekipmanların normal kullanımı esnasında meydana gelebilecek arızalara arıza bildirim telefonunu aramanız halinde sözleşmede belirtilen süre içinde müdahale ederek en kısa sürede ekipmanı hazır hale getiriyoruz.

Onarım

Ekipmanların hasar görmesi halinde onarım ekiplerimizce en kısa sürede gerçekleştirilir. Gerektiği hallerde asansörün servis dışı kalmaması için yedek cihazlarımızı  hazır bulunduruyoruz.

Kurtarma Eğitimi

Asansörde kalanların kurtarılması için binada belirli sayıda kişiye kurtarma eğitimi veriyoruz. Bu eğitim aynı zamanda yasal bir zorunluluktur. Bu acil bir durumda yolcuların en kısa sürede tahliyesini sağlıyor.

Özel durumlarda talep eden müşterilerimize kurtarma hizmetini ücreti mukabilinde sözleşmeye dahil ediyoruz.

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Bakımını yaptığımız asansörlere mesleki sorumluluk sigortası yaptırıyoruz

SZG Mobil Uygulama