Servis

Bir tesis ne kadar mükemmel yapılmış olursa olsun bakım gereksinimi vardır. Periyodik bakım, tesisin performansını üst seviyede tutmak için gerekli olduğu gibi, olası arızaların önlenmesi, dolayısıyla can sıkıcı onarim masraflarının olmasını engelleyebilir.
Her şeyden önemlisi tesisin yapıldığı şartlarda güvenli çalışması için gerekli ve yasal zorunludur.

Servis Organizasyonu:
Sistem Asansör hem kendi tesislerine hem de bir çok tip ve özellikteki tesislere bakım ve servis hizmeti vermek üzere organizyonunu oluşturmuştur.
Sistem Asansör bölgesel ekip yaklaşımı ile hizmet verilen alanlar bölgelerde ayrılmış, her bölge için ayrı ekip oluşturulmuştur. Böylelikle müşterilerimize düzenli ve hızlı ulaşmak amaçlanmıştır.
Her ekip için araç tahsis edilmiş, sık kullanılan yedek parçalar araçlarda hazır tutulmaktadır. Böylelikle ihtiyaç durumunda anında müdahale yapılabilmektedir.
Bakım teknisyenlerimizin hizmet verdikleri asansörler belirlenmiş olup sürekli olarak aynı asansörlere hizmet vermeleri amaçlanmaktadır. Böylelikle asansörler hakkında bilgi sahibi olmakta aynı zamanda müşterilerimiz içinde bir güven oluşturmaktadır. Zaman zaman oryantasyona tabi tutularak teknisyenlerimizin aktif olmaları sağlanmaktadır.
Müşteri temsilcisi sürekli olarak müşterilerimizi bilgilendirme, şikayetlerini alma ve takip etmektedir.
Servis hizmetleri sorumlusu gerek firma içi yıllık kontroller, gerekse müşteri görüşmeleri ile hizmet kalitesini arttırmaya dönük çalışmalar yapmaktadır.
Servis çözümleri :
Sistem Asansör müşteri beklentilerine uygun servis çözümleri oluşturmuştur. Temel bakım hizmetinden 7/24 servis, hazır bulunma, yedek parça dahil servis gibi bir çok secenek bulunmaktadır. Tüm hizmet secenekleri müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir.