Servis

Bir tesis ne kadar mükemmel yapılmış olursa olsun bakım gereksinimi vardır.

Periyodik bakım, tesisin performansını üst seviyede tutmak için gerekli olduğu gibi, olası arızaların önlenmesi, dolayısıyla can sıkıcı onarım masraflarının olmasını engelleyebilir.

Her şeyden önemlisi tesisin yapıldığı şartlarda güvenli çalışması için gerekli ve yasal zorunludur.

Sistem Asansör hem kendi tesislerine hem de bir çok tip ve özellikteki tesislere bakım ve servis hizmeti vermek üzere organizasyonunu oluşturmuştur.

Sistem Asansör bölgesel ekip yaklaşımı ile hizmet verilen alanlar bölgelerde ayrılmış, her bölge için ayrı ekip oluşturulmuştur. Böylelikle müşterilerimize düzenli ve hızlı ulaşmak amaçlanmıştır.

Servis hizmetleri sorumlusu gerek firma içi yıllık kontroller, gerekse müşteri görüşmeleri ile hizmet kalitesini arttırmaya dönük çalışmalar yapmaktadır.

Bakım planlarını ihtiyacınıza göre belirliyoruz.

Kullanmış olduğumuz mobil uygulama ile kayıtları tutuyor, analiz ediyor ve önlem alıyoruz.

 

 

 

 

 

Temel Bakım Planı

Mesai gün ve saatleri içinde bakım ve arıza hizmetini kapsar.

Düşük Katlı binalar  için uygun bir plandır.

Standart Bakım Planı

Her gün 8:00 ile 22.00 saatleri arıza müdahalesi bakım bedeline dahildir.

Konutlar için ideal bir plandır.

Ekstra Bakım Planı

7 gün 24 saat arıza hizmetini kapsar.

Toplu Ulaşım, Otel ve  sağlık tesisleri için uygun bir plandır.

 

 

Periyodik Bakım

Ekipmanların tüm bileşenlerinin bakımını  planlanmış bir zaman dilimi içinde yapıyoruz. bu optimum bir çözüm sağlarken, aynı zamanda tüm yönetmeliklere uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

 

Arıza Hizmeti

Ekipmanların normal kullanımı esnasında meydana gelebilecek arızalara arıza bildirim telefonunu aramanız halinde sözleşmede belirtilen süre içinde müdahale ederek,en kısa sürede ekipmanı hazır hale getiriyoruz.

 

Onarım

Ekipmanların hasar görmesi halinde onarım ekiplerimizce en kısa sürede gerçekleştirilir. Gerektiği hallerde asansörün servis dışı kalmaması için özellikle ana kart invertör gibi cihazları hazır bulunduruyoruz.

 

Kurtarma Eğitimi

Asansörde kalanların kurtarılması için binada belirli sayıda kişiye kurtarma eğitimi veriyoruz. Bu eğitim aynı zamanda yasal bir zorunluluktur.

Bu acil bir durumda yolcuların en kısa sürede tahliyesini sağlıyor.

 

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Bakımını yaptığımız asansörleri mesleki sorumluluk sigortası yaptırırız.

Mesleki sorumluluk sigortasının geçerli olabilmesi için asansörün aylık periyodik bakımlarının ve periyodik kontrollerinin süresi içinde  yaptırılması ve kontrol neticesinde güvensiz ve kusurlu raporu verilen asansörün eksiklerinin giderilmeden kullanılmamalıdır.